Blog

28.03.2018

Wielkanoc pachnie wiosną, To pora tak radosna! Pełna pisanek kolorowych i prezentów zajączkowych. Na stole bazie, cukrowy baranek i mnóstwo wody w dyngusowy poranek. A gdy nadmiar wody zacznie Wam doskwierać służymy wsparciem swym i wodnym doświadczeniem.

Dla Was naszych obecnych i przyszłych Klientów zdrowych pogodnych Świąt życzy personel firmy Stratus Boats.

———————————————————————————————————————-

23.03.2018

Podpisaliśmy umowę na wykonanie nowego projektu. Klient w ramach podpisanej właśnie umowy zlecił naszej firmie wybudowanie łodzi zabierającej na pokład dwanaście osób. Jednostka, jaką rozpoczęliśmy budować jest projektem wykonywanym na modelu Stratus 600. Ta nowa jednostka będzie miała, ze względu na swe komercyjne przeznaczenie nazwę Stratus 600 KOM. Podstawową różnicą pomiędzy modelami jest szerokość jednostki. Obecna wersja model 600 ma szerokość 2 metrów zaś budowana jego komercyjna odmiana będzie miała szerokość 2,4 metra. Kolejną różnicą jest liczba zabieranych na pokład pasażerów. Stratus 600 morze obecnie zabrać na pokład pięciu pasażerów plus sternika zaś nowa jednostka będzie miała możliwość przewozić jednocześnie aż dwunastu pasażerów plus sternik. Ta nowa jednostka jak Stratus 600 będzie posiadać kadłub aluminiowy oraz pokład kompozytowy. Każdy z pasażerów będzie miał indywidualne siedzisko i możliwość trzymania się podczas pełnego emocji rejsu. Łódź będzie wyposażona w naszej produkcji napęd typu Jet, który będzie napędzany silnikiem V8 o mocy od 350 KM. Pod naszym wpisem prezentujemy pierwsze robocze szkice nowej jednostki. Termin zakończenia budowy łodzi został ustalony na 31 lipca br. Będziemy na bieżąco prezentować postępy z wykonywanych prac.

———————————————————————————————————————-

12.03.2018

Szanowni Państwo

W dniach od 08 do 11 marca 2018 odbyły się trzydzieste już Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Nasza firma wzięła po raz pierwszy udział w takim wydarzeniu.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy odmłodzony produkt, model łodzi aluminiowo – kompozytowej pod oznaczeniem modelowym Stratus 600. Jest to jednostka zbudowana na wieloletnim doświadczeniu zdobytym przy modelu Stratus 550, który posłużył nam jako podstawa modelowa. Na modelu Stratus 600 prezentowaliśmy również naszej konstrukcji i wykonaniu napęd typu JET. Jest to całkowicie aluminiowa konstrukcja napędu strugowodnego przeznaczonego do łodzi używany przez ich armatorów w trudnych warunkach jak kamieniste dno lub płytki akwen wodny kryjący pod lustrem wody naturalne przeszkody.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas tegorocznych targów. Bardzo dziękujemy za odbyte rozmowy, wymianę cennych doświadczeń oraz zapoznanie się z ofertą i podzielenie opinii na temat prezentowanych produktów.

Jeszcze raz pragniemy podziękować Wam za poświęcony czas i odwiedzenie naszego stoiska.