O nas

Firma powstała 2017 roku. Powstała na gruncie wieloletniego doświadczenia produkcyjnego i armatorskiego oraz samej obserwacji rynku łodzi motorowych od strony producentów i Klientów. Wieloletnie doświadczenie osób tworzących tą firmę zaowocowało stworzeniem unikalnego projektu jakim są łodzie motorowe o konstrukcji aluminiowo-kompozytowej z napędem strugo-wodnym.

 


To właśnie potrzeba rynkowa była motorem napędowym stworzenia produktu i firmy. Wielu użytkowników łodzi chce czynie korzystać z walorów naszych rzek, które w większości są nieregulowane. Brak regulacji rzek w Polsce był wynikiem decyzji politycznych które spowodowały, że mamy przepiękne szlaki wodne pod względem turystyczno-krajobrazowym, które w wielu wypadkach nie mogą być wykorzystywane przez użytkowników zwykłych jachtów i łodzi. Głównie ze względu na zagrożenia związane z możliwością uszkodzenia kadłuba lub napędu. Użytkownik łodzi mieszkający np. w Warszawie nie może swobodnie korzystać ze szlaku wodnego np. do Gdańska lub do Krakowa jego kompozytowa łódź i tradycyjny napęd nie nadaje się do takiej „przeprawowej” wycieczki. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku łodzi z konstrukcją kadłuba aluminiową i napędem strugo-wodnym. Tego typu konstrukcja jest dużo odporniejsza na zagrożenia jakie mogą stanąć na drodze użytkownika w przypadku w/w szlaków wodnych.


Nasz produkt otwiera przed użytkownikami nowe możliwości. Spędzanie czasu w kontakcie z wodą i niesamowitą dziką jeszcze przyrodą. Samo pływanie stanie się celem podróży. Nasz Klient odkrywać będzie miasto od strony jakie mało kto dziś ma szanse zobaczyć. Będzie odkrywał na nowo miasto za miastem w drodze z północy na południe ze wschodu na zachód.